SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten 2 Banesa ne Rr.12 Qershori)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:21
Madhësia :
107 m²
ID e produktit :
96125
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten Banesat me 98 m2 dhe 107 m2
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »