SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
(QIRA) LOKALE për Zyre në Qendër - PEJTON
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:47
Madhësia :
200 m²
ID e produktit :
96132
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
(QIRA) Leshohen LOKALE për Zyre me Qira në Qendër - PEJTON, me sipërfaqe të ndryshme (75m²) (150m²) (200m²) (500m²). Të rregulluar mire dhe Komod.

- Me marrëveshje

Me Respekt!
KOSOVA REAL ESTATE
Kontakt:📞Tel: +37744108703
E-mail: ✉ kosovarealestate.ks@gmail.com
Fcb: Patundshmëri KOSOVA REAL ESTATE

Faleminderit për bashkpunim
Informata rreth publikuesit
KOSOVA REAL ESTATE
Prishtinë
+37744108703
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »