SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Toke truall ne magjistralen Ferizaj Prishtin 072/13
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:21
ID e produktit :
96133
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Toka ne magjistralen Ferizaj Prishtin mbrapa Benafit 40 Ari

Shitjen e Mundëson Agjensioni "RINGA" www.ringa1.weebly.com 


Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »