SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Toke prej 1 Hekter ne Ferizaj 093 )
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:49
ID e produktit :
96136
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet 1 Hekter Tok dhe mund te ndahet ne dy pjes toka gjindet ne magjistrale Ferizaj Shkup mbrapa mobileris Fjolla
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »