SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa Shtepi prej 300m2 ne Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Nëntor
ID e produktit :
96151
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia ne rr.Gjilanit Fan Noli
Shtepia ka 4 Ari Obor si dhe Dokumentacion te rregullt Esht 3 katshe me 7 dhoma gjumi e paisur me nxemje qendrore
Per me shum na kontaktoni ne 045.606.103 apo ne email ju falemderit
shitjen e mundeson Agjencioni RINGA www.ringa-ks.com 
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »