SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
2 Shtepi ne rr. Xhev Ladrovci ( 016/13 )
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:05
Madhësia :
160 m²
ID e produktit :
96152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 shtepi ne rr. Xhev Ladrovci shtepit jan 2 katshe me hapsir rreth 160 m2 dhe oborr 5 ari te rregulluar shtepia posedon nxemje qendrore garazh me podrum dhe gjith infrastrukturen e rregullt si dhe dokumentacion me pronar shqiptar.
Shitjen e Mundeson Agjensioni i Patundshmeris "RINGA"

FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 


Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »