SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi Lokale ne Ferizaj rr Gjon Sereqi 103/13
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:12
ID e produktit :
96154
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Shtepia me 5.20 Ari Sallon Kuzhin ,t Dhoma gjumi 3 Banjo kati 3 e Hapur Sallon
Shtepija ka dhe 4 Lokale me mundsim plus 1 ,gjindet perball shkolles Fillore Gjon Sereqi Qmimi i Arsyeshem

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »