SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepia me Lokal
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:22
ID e produktit :
96158
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTEPIA ME GJITH LOKAL NE RRUG TE GJILANIT NE RRUG KRYESORE

SHTEPIA KA 95 METRA KATEROR GJITHSEJ TE BANIMIT EDHE 95 METRA KATEROR LOKAL TE
SHTEPIA GJINDET 200 METRA AFER RESTORAT DANIT.

SHTEPIA ESHTE E LESHUAR ME QIRA ME GJITH LOKAL.

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »