SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal prej 70m2 ne Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:29
ID e produktit :
96161
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Lokali ne rr. 12 Qershori me hapsir 70 m2 per momentin e leshuar me qera.
Lokali posedon gjith dokumentacionin e rrregullt si dhe pronar Shqiptar.

Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.

WEB: www.ringaks.com 
Email: ringa1@live.de
FAN PAGE: www.facebook.com/AgjensioniRinga 

Shitjen e mundson Agjencioni Ringa
Nr kontaktues: 045 606 103
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »