SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa në Bregun e diellit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
31 Tetor '15
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
96180
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa në Bregun e diellit perball rrugës B kati i pestë (5) . Banesa është ndrërtim i vjetër me sipërfaqe prej 50 m2 dhe ka këtë renditje
* Dhomë dite
* Kuzhinë
* Dhomë Gjumi
* Banjo
* Ballkon dhe
* Koridor
Dhoma e gjumit ka mundësi rritje ose ndertimin e një ballkoni shtesë
Banesa ka parking rrugor të mjaftueshëm ,parkun e lojrave për fëmijë dhe hapsirë gjelbruese të ndërtuar nga Komuna e Prishtinës
Dokumentacionin e ka të rregullt ,
Qmimi 43.000 i Negociueshëm

Për më shumë informata lajmërohuni në numërin
044-450-028

agjencionicapital@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
AgjencioniCapital
Prishtinë
044-450-028
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »