SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet shtepia me qira me 16 dhoma per KONVIKT.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
96203
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet shtepia me qira me 16 dhoma per KONVIKT.
Shtepia eshte rreth 400 m afer Fakulltetit Ekonomik, ka 16 dhoma ku ne secila dhome ka banjon e vete, ka podrum qe mundet te perdor edhe si depo.
Shtepia eshte komplet e renovuar, ka uje 24 ore, nxemje qendrore dhe eshte shume e pershtatshme per konvikt.
Per me shume informata na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Aktash [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »