SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa ne Ulpiane me qira
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
96223
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira 60m2, e cila ndodhet tek Ulpiana A3 (ne afersi te banesat e Lesnes).
Banesa ka nje dhome te ndejes dhe nje dhome te gjumit, banjo, kuzhine me te gjitha elementet dhe dy ballkona.
Gjindet ne katin e 4, dhe cmimi eshte 300 euro/muaj + shpenzimet e qiramarresit.
Per me shume informata thirrni ne 044 128 310 ose 049 609 696
Informata rreth publikuesit
Arta
Prishtinë
049111292
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »