SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
4 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Kopsht, Parking Privat
ID e produktit :
96287
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka nje dhome gjumi dhome dite me kuzhine banjo,garazh ,banes ka 24 ore uje
Banesa eshte e mobiluar dhe e pershtatshme per banim.
Banesa gjendet te rruga Abdullah Presheva banesat e Chelsea Point
Informata rreth publikuesit
shefi
Prishtinë
044202956
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »