SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Shiten 9.16 Ari e ndarë në dy parcela te lagjja 038.
Çmimi :
€12,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 14:32
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
916 m²
ID e produktit :
96306
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 9.16 Ari e ndarë në dy parcela te lagjja 038.
Parcelat janë të ndara në 4.16 Ari dhe 5 Ari.
Infrastrukturë (ujë, kanalizim, rrymë) të gatshme për ndërtim.

Çmimi 12.000Euro/Ari

Agjensioni për patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644;
044/636-334; 049/636-333
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Lagjja 038 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »