SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qera ne Lagjen e Spitalit
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
96322
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjendet ne lagjen e spitalit mbrapa gjinikologjis , eshte e mobiluar e gjitha , e pershtatshme per familje , posedon dy dhoma gjumi dhomen e ndejes , kuzhina , dy banjo dhe ballkoni.
Informata rreth publikuesit
zgjim
Prishtinë
+37744380680
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »