SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese 67m2 Ferizaj
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Dhjetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
96332
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen 67m2 ne katin 5 ne Ferizaj. Banesa gjendet ne rrugen Driton Islami, afer ETC dhe Viva Fresh.

Banesa ka nje dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi dhe nje banjo. Banesa eshte e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Objekti ka hapsire ta mjaftueshme per parking.

Numri kontaktues: 044 814 777
Informata rreth publikuesit
Korab
Ferizaj
+37744814777
Te Rrethi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »