SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
8 ARI TRUALL...NE MATIQAN
Çmimi :
€85,000.00
Kategoria :
Postuar :
5 Shtator '15
ID e produktit :
96333
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHES 8 ARI TRUALL NE ...MATIQAN midis HIGHT SCHOOL PRISHTINA dhe VILLA PIKNIKUT..., dhe shtepija eshte e ndertuar ne troll, shtepija 3 katshe eshte veten nen kulm...OSE bej ndrrim me banesa ne fushe kosove....DOKUMENTACIONI ESHTE NE RREGULL /FLET POSEDUSE...KONTAKTONI NE +4797433828 viber
Informata rreth publikuesit
besnik
Prishtinë
4797433828
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »