SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qera banese 75m2 ne qender te qytetit
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
96341
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qira banesa 75m2, ne katin e dyte, perballe restorantit Pishat, ne qender te qytetit. Banesa eshte komplet e mobiluar dhe ka keto hapesira;
- sallon me kuzhine
- 2 dhoma gjumi
- shpajzi
- 2 banjo
- 2 ballkona
Banesa jepet per banim poashtu edhe per zyre.
Qmimi i qirase eshte 400 euro per banim, kurse
per zyre 600 euro.
Çmimi: 400 euro

Agjensioni Dion
044 147 956, 049 147 956, 038 220 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »