SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA 2 KATESHE, NË VELANI
Çmimi :
€155,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
96342
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTEPIA 2 KATESHE, NË VELANI ME PAMJE ATRAKTIVE, ME SIPËRFAQE 250m2, ME 5 ARI TRUALL, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 155.000Є.

www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Velani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »