SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne Bregun e Diellit te Ambulanca
Çmimi :
€83,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
81 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
96350
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen ne Bregun e Diellit, zona lindje llamella 5 nr. 1A te Ambulanca.
Banesa ka 81 m2, kati perdhese, E pershtatshme edhe per zyre.
Banesa eshte e renovuar dhe ka dokumentacion te rregullt..
Informata rreth publikuesit
Kadri
Prishtinë
044185475
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »