SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokali ipet me qera 130m2 ne Peje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Qershor '16
Madhësia :
130 m²
ID e produktit :
96368
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali ipet me qera 130m2 Lokali eshte shume i pershtatshem per -Restorant -Zyre & Depo I posedon 2 WC dhe nje hapsir per kuzhin apo zyre Kati i pare ka mundesi bashkimi me katin e dyte qe i posedon 50m2 dhe ku edhe ajo ka WC. Mirpo mund te merret edhe vetem kati i 1 pasi qe bashkarisht edhe kati i 2 eshte qmim shtes. Lokali ndodhet ne maxhistralen Peje - Decan apo afer Petrol Company (afer varrezave te qytetit)

Mund te kontaktoni edhe ne
+4915233645120
Informata rreth publikuesit
Visar
Pejë
049898080
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »