SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen 90m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
2
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
96420
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes banesen 90m2 ne gjakove rr tirana te salla e sporteve kati i pare e re e mobiluar moderne sallon me kuzhin dhe dalje ne ballkon, koridor,banjo,dhoma e fjetjes me banjo dhe dalje ne ballkon
ka dhe kotell me rrym dhe me dru
Informata rreth publikuesit
elza_kumnova
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »