SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Viti i ndërtimit :
2011
ID e produktit :
96427
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia njëkateshe me 5 ari truall ne rrugen "Hakif Zejnullahu", afer gjimnazit "Aleksander Xhovani"


nr. Kontaktues 045 515 226 dhe viber . +37745 515 226
Informata rreth publikuesit
Besnik
Podujevë
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »