SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi dhe lokal eksluzive ne qender te Prizrenit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
350 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
96448
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet/leshohet me qera objekti qe shfytezohet sihtepi me lokal afarist, ne qender te Prizrenit, Bazhdarhane. Objekti posedon 90m2 (x2 kat) me 100 m2 oborr, me etazhitet B+P+1+Nk.
Shtepia ka kete renditje: bodrumi perdoret si kuzhine dhe dhome; kati perdhese: 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine (ekstra e mobilume, shume pak e perdorne), 1 banjo dhe 1 terase; kati i pare: 3 dhoma gjumi dhe 1 banjo; nenkulmi hapesire e hapur pa ndarje.
Hyrrja ne shtepi behet permes lokalit me siperfaqe 45 m2.
Shtepia poashtu ka ngrohje qendrore (me mundesi zgjedhje pelet, dru apo rryme), si dhe nje oborr mjaft mire i rregulluar.
Objekti ofron shume hapesire per banim dhe poashtu i pershtatshem per cfare do lloj biznesi: hoteleri, restorant, qerdhe per femije etj.

Vetem bleres serioz mund te na kontaktojn ne keto numra: 045 542 501/502.
Informata rreth publikuesit
EC
Prizren
045542501
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »