SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Blej banes ne F.K. me madhesi 6- deri 65 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '15
ID e produktit :
96503
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Blej banes ne Fushe Kosove me madhesi 60 deri ne 65 m2 banesa te jete mundesisht afer shkolles Mihail Grameno dhe te kete flete poseduese.
Informata rreth publikuesit
Arjeta
Prishtinë
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »