SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten banesat e reja te Lesna ne Kalabri
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
78 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
96524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten banesat në ndërtim e sipër në Kompleksin Blerti nga Lesna në lagjen Kalabria. Banesat janë me keto madhësi:
- banesa 51.5 m², (1+1), kati i 4, 5, 6të,
- banesa 70.8 m², (2+1), kati i 2, 5, 6-të,
- banesa 78.0 m², (2+1), kati i 6-të,
- banesa 99.4 m², (2+1), kati i 6-të,
- banesa 118.72 m², (3+1), kati i 1 dhe 6-të,
Qmimi është 850 euro për m².qmimi i diskutushem.

Agjensioni Dion Prishtine
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »