SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkojme shtepi me qira per nje nderkombetare
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
ID e produktit :
96536
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Kompania per Patundshmeri ADOKA kerkon nje shtepi me qira per nje nderkombetare ne lagjen: Germia , Taslixhe , Arberia , Veternik , NIC, Marigona, etj.
Shtepia duhet te kete dhome dite, kuzhine, 1-2 dhoma te fjetjes, 1-2 banjo, kopesht, parking, rryme/uje 24h, internet dhe gjerat e tjera elementare te shtepise.

Na lajmeroni ne numrin e tel: 045 616794.

Nese keni foto te shtepise na dergoni ne: adoka.agency@gmail.com ose ne viber (+37744385130)
Informata rreth publikuesit
ADOKA
Prishtinë
044307245
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »