SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap banese me qira
Çmimi :
€170.00
Kategoria :
Postuar :
7 Shtator '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
96547
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap banesen me qira me nje dhome me kuzhine, nje dhome fjetjeje.
Banesa gjendet ne matin 1 afer shkolles fillore pavaresia dhe qerdhes.
eshte ne katin e 4-te.Mund te perdoret per nje qift te ri dhe poashtu per student/studente
Informata rreth publikuesit
Avdyl
Prishtinë
045811411
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »