SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA 110m² NE LAGJEN KALABRIA
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:11
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
96558
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qira banesa 110m² ne lagjen Kalabria. Banesa eshte komfore dhe komplet e mobiluar.

Renditja
Sallon me kuzhin
3 dhoma gjumi
Banjo
Ballkon + wc

Qmimi 300

Kontakti
tel/viber 045 951358
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »