SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa me Qera perball Shkolles Fillore Ismail Qemali ‏
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
18 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
96560
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Banesa është në katin e tretë rr. Hilmi Rakovica përballë shkollës fillore Ismail Qemaili (te posta e vogel)

- Banesa është me sipërfaqe 80.00 m2

- Banesa ka 2 dhoma gjumi + qendrim ditore + 1 banjo+ ballkon. Banesa ka orientim lindje në objektin banesor.

- Objekit banesor është 4 katesh nga dy banesa në kate, hyrja në objekt është me kartela dhe ka siguri të lartë.

- Banesa është e super e mobiluar. Ka të instaluar edhe sistemi e rezervarëve (dmth ka 24 ore ujë)

- Qeraja mujore është 350.00 Euro

- Banesa do të jetë e lirë nga data 01.10.2015

Kontakti
tel/viber: 045 951 358
imobanimi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
Da Vinci Real Estate
Prishtinë
045 951 358
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »