SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Shtëpia në Mitrovicë
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '15
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Banjo :
2
Madhësia :
182 m²
Viti i ndërtimit :
1990
Ekstra :
Pushimore, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Shteg në Oborr
ID e produktit :
96611
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtëpia në rrugen Sami Gashi në Mitrovicë. Shtëpia gjendet ne truallin prej 5 ari, ka 182 m2, ka lokalin prej 48m2 dhe gjindet ne rrugen kryesore. Për me shumë informata kontaktoni ne nr. +38649540635 dhe ne Viber
Informata rreth publikuesit
Liridon
Mitrovicë
=38649540635
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »