SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa ne Rezidencen Gjermane ne Mat 1 - Kodi 0499
Çmimi :
€53,500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 17:00
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
71 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kopsht, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
96619
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Rezidencen Gjermane ne Mat 1 - Kodi 0499

Lokaconi: rr.Enver Maloku

Siperfaqe: 71.33 m2

Kati 3

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Banjo
- Shpajz
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore
- Uj 24 H
- Mirembatje te Hymjes
- Lift
- Sigurim

- Per siperfaqen qe ka banesa ka shfrytezueshmeri maksimale dhe ofron nje komoditet maksimal per nje famijle.

- Banesa ka poziten me te mire ne objekt eshte e pozicionuar ne Jug- Lindje (Ne lindje jane 2 dhomat e gjumit dhe ne jug eshte salloni me kuzhine dhe ballkoni) - gjate gjithe dites ka ndriqim natyral.

Banesa eshte duke u finalizuar dhe do te jete e gatshme per banim ne fillim te pranveres 2016.

Investimi eshte 100% gjerman nga investitore gjerman dhe te gjitha materialet e perdorura ne objekt jane prodhime te kualitetit me te larte Evropiane dhe eshte objekti me cilesore i ndertuar ne Prishtine duke u nisur nga fasada qe eshte 100 % e ventiluar me Fundermax dhe enterieri i punuar nga materialet me cilesore te gjitha prodhim evropian si koridoret e gjera me granit evropian, parketi i cilesise me te larte, te gjitha dyert Horman, dritaret KBE gjermane deri ne dysheme, me roleta automatike, sanitaria Grohe, sitemi i ngrohjes me rryme (alternative me lidhje ne nxemje qendrore te qytetit), 24 h uje, trafo e vecante per objekt etj...

Çmimi 53.500 Euro

Agjencioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjencioni per patundshmeri prishtina
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »