SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Banesa me Qera perball Shkolles Fillore Ismail Qemali ‏
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
96631
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
- Banesa është në katin e tretë përballë shkollës fillore Ismail Qemaili (te posta e vogel)
- Banesa është me sipërfaqe 80.00 m2
- Banesa ka 2 dhoma gjumi + qendrim ditore + 1 banjo+ ballkon. Banesa ka orientim lindje në objektin banesor.- Objekit banesor është 4 katesh nga dy banesa në kate, hyrja në objekt është me kartela dhe ka siguri të lartë.
- Banesa është e super e mobiluar. Ka të instaluar edhe sistemi e rezervarëve (dmth ka 24 ore ujë)
- Qeraja mujore është 350.00 Euro
- Banesa do të jetë e lirë nga data 01.10.2015
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »