SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 72m2, kati i 6-te, ne lagjen Taukbahqe
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
72 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
96641
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 72m2, kati i 6-te, perball shkolles fillore Gjergj Fishta ne Taukbahqe. Banesa ka ambient te qete dhe te pershtatshem per jetese. Banesa eshte ndertim i Kompanise Dardania, ka kete renditje hapesirash:
- sallon me kuzhine e trapezari
- 2 dhoma gjumi
- banjo
- koridor i madh
- ballkon
Banesa shitet vetem me kuzhine e cila ështe e kompletuar. Objekti nuk ka ashensor.
Qmimi eshte 50.000 euro, qmimi i diskutueshem.

Agjensioni Dion
agjensioni-dion@hotmail.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956,
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Tokbashqe [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »