SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa me qera në Qender,
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:12
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
85 m²
ID e produktit :
96644
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka dy dhoma gjumi, dhome dite me kuzhine,banjo, ballkon.
Banesa është komplet e mobiluar dhe e gatshme për banim.
Banesa është në katin e III.
Çmimi: 500 Euro me Shpenzime
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »