SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lokal me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Qershor '17
Madhësia :
155 m²
ID e produktit :
96658
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qira per kohezgjatje minimale prej 3 vitesh me mundesi vazhdimi. Hapesire te brendshme prej 155 m2 dhe terase 170 m2. Perdorimi per kafiteri - restaurant. Lokali gjindet te kafet e vogla, ish "Taverna Ner'Re". Per me shume informata na kontaktoni ne 044 403 166 / 044 122 021
Informata rreth publikuesit
Art
Prishtinë
044 403 166
Kafet e Vogla [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »