SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet Zyre me Qera
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
8 Shtator '15
Madhësia :
50 m²
ID e produktit :
96702
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hapesire e pershtatshme per Zyre, ordinancë.

Lokali eshte ne gjendje shume te mire, afer furres Qerimi 1, me qasje ne rruge, dhe pozicion te pershtatshem per tu referuar.

Objekti gjithashtu posedon sistemin per veshgim me kamera.

Adresa: Rr. Ferat Dragaj, nr. 77, Prishtine (bregu i diellit)
Informata rreth publikuesit
Albert
Prishtinë
044888803
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »