SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 43 ari ne Lipjan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Nëntor '15
Madhësia :
4300 m²
ID e produktit :
96713
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 43 ari ne rrugen kryesore ne mes t motel Toni-M dhe AL COM rruga lipjan-banull ara eshte e gjer 26 metra ka ne te dy anet asfallt posedon ujsjells , kanalizim , e pershtatshme per qdo veprimtari qmimi sipas marrveshjes. .........................ara toka trualli troje
VIBER : +37744201794
Informata rreth publikuesit
Korab
Lipjan
044201794
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »