SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
leshohet objekti me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Shtator '15
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
96724
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me qira objekti në lagjen "Pejton" me pesë (5) hapsira për zyre,dy nyje sanitare dhe një prijetore eshte 100m2.Ka nxemje qëndrore.
Kontakti:044 115-129
Informata rreth publikuesit
buqe_ahmeti
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »