SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Shtepia 520m2 me qira ne Lagjen Nderkombetare.
Çmimi :
€6,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:09
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
4
Madhësia :
520 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Pishinë, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
96767
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Shtepia 520m2 me qira me Pishine te mbrendshme, kino, biliardo dhe me 8 ari oborr, ne Lagjen Nderkombetare.
Shtepia eshte dy kateshe dhe budrumi, ka dhome te dites sebashku me kuzhine, nje kuzhine te veqante dhe nje dhome te dites ekstra,ka 4 dhoma te gjumit, tri banjo, terase dhe garazhe.
Shtepia eshte ekstra e mobiluar, ka uje 24ore, nxemje qendrore.
Çmimi i qirase eshte 6000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Lagjja Ndërkombëtare [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »