SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA TE INTEREXI-RRUGES PER FUSHKOSOVE-AA
Çmimi :
€220.00
Kategoria :
Postuar :
14 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
96768
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira, e cila gjindet ne ne rrugen Prishtine-Fushkosove, tek INTEREX-i-Pran univerzitetit AAB. Banesa gjindet ne katin e 6, ashensori punon, eshte e mobiluar ne teresi me mobilje shume te mira dhe ka kete renditje:

a.-sallon
b.-kuzhine
c. dy dhoma gjumi
d.-banjo
e.-koridor
f.-terasQë t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 09:00 – 20:00
mob:
045 602 111 viber
049 452 252
e-mail:
search-agency@live.com
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Lakrishtë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »