SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Prishtine ( ulpiane )
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Shtator '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
43 m²
Ekstra :
Kondicioner, Parking Rrugor
ID e produktit :
96773
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Ulpiana D/1 , kati i trete perballe Albi-Market (rr.Bulevardi i deshmoreve)
Siperfaqja e baneses eshte 43m2 bruto ( 37m2 neto ).
Banesa ka kete renditje:
– Dhome e dites me kuzhine, tryezari dhe shpajzi
– Nje Sallon
– Koridori dhe banjo
Banesa eshte e renovuar, po ashtu ka parking te mjaftueshem.
Cmimi eshte 55.000 euro.
Kontakti me pronarin e baneses:
Permes Tel = +381638222518
mail = sefedin.latifi@gmail.com
Informata rreth publikuesit
veton
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »