SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me Qira nga 07.07.2017 ne Qender te Prishtines
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
22 Gusht '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
96825
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me Qira menjehere Banesa ne Qender te Prishtines prapa Teatrit Kombetar ne Katin e 3-te. Banesa posedon 1 Dhome Gjumi 1 Dhome dhe Kuzhine se bashku, 1 Korridor,Banjo dhe Ballkon. Banesa eshte teresisht e Mobiluar. Posedon Ashensor I cili punon 24 Ore dhe ka dere te Blinduar. Posedon Nxemjen Qendrore Individuale me Rryme. Cmimki eshte 250 Euro (I Panegociuar) dhe nuk jane te perfshira Rryma Uji dhe Berllogu. Numri Kontaktues eshte 044-256-256 apo ne E-mail adrese a_shaipi@hotmail.com. Mund te me kontaktoni edhe ne Viber.
Informata rreth publikuesit
Agon
Pristina
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »