SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali 100m2 me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Shtator '15
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
96827
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshojme lokalin me qira.Hapesira eshte 100m2 dhe eshte e ndare ne 3 lokale te hapura perbrenda. Secili dyqan ka wc e ndara. Objekti ndodhet mbrapa objektit te Qeverise.

Nr Kontaktues:

044 140 949
Informata rreth publikuesit
Fuat
Prishtinë
044 140 949
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »