SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 92m2 me qira ne Bregun e Diellit te Standarti.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:59
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
92 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
96860
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 92m2 me qira ne Bregun e Diellit te Standarti.
Banesa eshte ne katin e dyte, ka nje dhome dite me kuzhine, tri dhoma te gjumit, dy banjo dhe terase.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 500euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »