SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshojm kat Shtëpie në Tasligje,
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:20
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
115 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
96906
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshojm kat Shtëpie në Tasligje ne rr. Naser Hajrizi (ish Taslixhe IV) të cilin do e leshojm me qera për nderkombtare çmimi 1000 Euro minimum me shpenzime (internet sate tv ipko full paket, rrym, nxemje qendrore me plin I cili rregullohet me thermostat nga dhoma e dites, klim, uje, mbeturina etj), ka siguri 12 kamera qe inqizojn 24 ore ne dite per 21 dite memorje mbrenda ne hardrive dhe ka alarm te instaluar, si dhe garazhi eshte ne qmim me dyer me hapje me rrym,te gjitha perveq pastrimit.
Çmimi: 1000 Euro me Shpenzime
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »