SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Shtëpi 200m2 në shitje në lagjen TASLIXHE.
Çmimi :
€200,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 15:52
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Viti i ndërtimit :
1989
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
96907
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 200m2 në shitje në lagjen TASLIXHE.
Shtëpia gjendet afër Rezidencës Gjermane, në një vend shumë të mirë banimi gjithashtu shtëpi e Renovuar dhe e gatshme për banim.

Shtëpia 3 (tre) katëshe:
Kati përdhesë:
1. Sallon
1. Kuzhinë me trepezari
1. Banjo
1. Shpajz
2. Ballkona
1. Garazhë
1. Depo në oborr

Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi
1. Banjo
3. Ballkona

Kati i II-të:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Verandë

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
045/596-596 ; 049/596-777 edhe në viber
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com
Gjendemi përball Sh.F. “Meto Bajraktari”
Rr. Josip Rela nr.1, Prishtinë

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Tasligje [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »