SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Pejton
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
14 Qershor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
96918
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohet me qira banesa 100m2 3 ne lagjen Pejton kati i pare,saktesisht prapa shkolles fillore "Faik Konica" dhe ka kete renditje:
-salon
-kuzhine
-2 dhoma gjumi
-banjo

banesa leshohet per nderkombetar

cmimi:500 euro

tel: +37744358416(viber)
+38649179697
e-mail: Grandimpex@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Grand IMpex
Prishtinë
044 358 416
Pejton [harta]
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »