SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE SHET BANES NE EMSHIR 89m2
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 13:56
ID e produktit :
96925
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne lagjen Emshir afer FSK.Banesa esht ne katin e 5 dhe ka:koridor,banjo,2dhoma gjumi sallon me kuzhin dhe ballkon,gjithsej 89m2 .
Cmimi 850 euro per m2 i diskutushem
044 361 782
049 349 305
044 366 522
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »