SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ringa (Shiten dy shtepi ne Sazli) 210/15
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 17:54
Mobilimi :
Mobiluar
ID e produktit :
96926
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten dy shtepi, dy shtalla dhe nje fabrike ne Sazli.
Gjithsej jane 33 ari.
Dokumentet ne rregull, pronar shqiptar.
Per me shume oferta tona tek webfaqja merrjep.com, tek linja cfare kerkon shkruani "Agjensioni Ringa" dhe do ju shfaqen pothuajse te gjitha ofertat tona.
Informata rreth publikuesit
RINGA
Ferizaj
045 606 103
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »